Datums: 11.05.2019 Ābeļziedu laikā.....

„Cik labi ik rītu ir doties savās skolas un darba gaitās, ja zinām, ka vakarā mājās mūs sagaidīs mīļa ģimene!” 10. maijā Rudes sākumskolā notika Ģimenes dienas koncerts, kurā šogad tika atzīmēta arī Māmiņdiena. Tā kā Māmiņdiena un Ģimenes diena ir gada sirsnīgākie svētki, kad varam no sirds pateikties savām māmiņām un visai ģimenei, skanēja sirsnīgs koncerts, kurā piedalījās visi pirmsskolas un skolas skolēni ar īpašiem priekšnesumiem. Skolēni sirsnīgi dziedāja un spēlēja dziesmas un runāja dzejoļus, ar prieku dejoja dejas māmiņām un tētiem, visiem mīļajiem un tuvajiem cilvēkiem. Vecāku acīs varēja manīt milzīgu prieku un lepnumu par viņu bērnu sniegtajiem priekšnesumiem, kā arī neiztika bez kādas aizkustinājuma asaras klausītāju acīs, vērojot un klausoties bērnu sagatavotos priekšnesumus.

Koncerta noslēgumā bērni ar skaistiem pavasara ziediem un sirsnīgām bučām apsveica savus vecākus.

Mums visiem bija liels prieks, ka ābeļu ziedēšanas laikā varējām satikties skolā un svinēt svētkus kopā!