Datums: 03.12.2018 Decembris - Labo darbu mēnesis


Decembris Rudes sākumskolā - Labo darbu mēnesis. Vēlamies mudināt ikvienu labiem darbiem, parādīt, cik viegla, patīkama un aizraujoša var būt palīdzības sniegšana un cik tā ir nozīmīga. Aicinām skolēnus sniegt atbalstu līdzcilvēkiem, dzīvniekiem vai sabiedrībai. Dziļākā jēga un būtība ir mudināt skolēnus darīt labas lietas ne tikai Ziemassvētkos vai “Labo darbu mēnesī”, bet arī ikdienā. Vienreiz izdarot kaut ko labu, Tu saproti, ka tas ir vienkārši un sagādā dubultu prieku - gan Tev pašam, gan tam, kuram palīdzēts! Darot kopā, var izdarīt vairāk labu darbu!

Decembrī darbojamies jaunā konkursā "Sapņu zirgs auļo uz 2019. gadu", kuru izsludināja Otaņku senlietu krātuve. Rakstām katrs savu kvēlāko vēlēšanos, pamatojam, kāpēc es to vēlos un kā es jutīšos, kad šī vēlēšanās piepildīsies. Mīļš paldies Leldei Jagminai jau par otro konkursu mūsu skolā.

Vēlēšanās piepildās.

Katru dienu, katru minūti, katru sekundi.

Mēs pastāvīgi kaut ko vēlamies.

Apzināti un neapzināti.

Vai mēs tam ticam vai ne,

Mēs vēlamies pat tad,

Kad to nemaz negribam.

Ko jūs vēlaties?