Datums: 07.07.2022 Handbola salidojums Vaiņodē - Handbolam 50!


Sestdien, 2.jūlijā Vaiņodes sporta hallē valdīja nostaļģija - uz laukuma atgriezās dažāda gada gājuma spēlētāji. Gan tādi, kuri vēl nesen spēlējuši handbolu, gan tie, kuri uz laukuma nav bijuši gadiem.
Handbola svētki sākās ar spēli Vaiņodes vidusskolas sporta hallē. Kopā spēlē piedalījās 50 dalībnieki, katrā komandā 25 spēlētāji un komandas tika sadalītas pāra un nepāra gados. Neticami, bet Vaiņodes handbola 50 gadu jubilejā uz laukuma bija tieši 50 spēlētāji, lai gan sākotnējais dalībnieku skaits bija citādāks! Kā jau katrai komandai, arī mūsu draudzības spēles komandām bija savi treneri. Pāra gadu komandas barvedis bija Arvis Juzups, bet nepāra gadu komandu uz uzvaru centās aizvest šī brīža HK Vaiņode galvenais treneris Arturs Auders. Spēle bija patiešām spraiga un līdz pat pēdējam brīdim nebija skaidrs, kurš uzvarēs. Ticiet vai nē, bet spēle noslēdzās ar rezultātu 58:58. Noteikti jāizceļ arī bargie spēles tiesneši - Aināra Pāvila audzēkņi Nils Groznis, Edgars Raibis, Toms Opelts, Dāvis Krastiņš. Viņi ne tikai pamanījās spēles laikā tiesāt, bet arī savākt visu spēlētāju parakstus uz saviem krekliem.
Pasākuma laikā notika arī grāmatas “Handbols – Vaiņodes fenomens jau piecdesmit gadus” atklāšanas svētki, kuru autori ir Ilze Strēle un Ainārs Pāvils. To drīzumā varēs iegādāties ikviens interesents. Grāmatā ir apkopotas spēlētāju atmiņas un dokumentālās liecības piecdesmit gadu garumā!

Handbola salidojums Vaiņodē - Handbolam 50!