Datums: 19.02.2019 Konkurss par drošu interneta lietošanu


Diennaktī ir 24 stundas. Lielu daļu no šī laika mēs pavadām internetā. Konkurss pieejams interneta vietnē www.drossinternets.lv četrās vecuma kategorijās aizpildīšanai individuāli – katram vecumam paredzēti atšķirīgi jautājumi.  Skolēniem ir iespēja izmantot savus viedtālruņus tiešsaistes testa izpildei.  Ja Jūs esat bērnu vecāks, tad Jūs varat informēt bērnus par konkursu un aicināt piedalīties konkursā skolēniem  “IZAICINI SAVAS PELĒKĀS ŠŪNAS!” Ja internets varētu runāt, kura frāze būtu par Tevi? - “Tas gan neko nejēdz!”, “Malacis, neuzķērās!”, “Gudra rīcība!”, “Pieklājīgs!”

 Rudes sākumskolas skolēni savas prasmes jau ir parādījuši februāra sākumā 5.februārī – Droša interneta dienā. Skolēniem ir 10 iespējas pierādīt savas zināšanas un izpratni par drošu un jēgpilnu interneta lietošanu, kā arī apliecināt kritisko domāšanu.  Liec strādāt pelēkajām šūnām!  

KONKURSS NORISINĀS LĪDZ 2019. GADA 28. FEBRUĀRIM! 1. MARTĀ NOTIKS LOTERIJA, KURĀ TIKS IZLOZĒTI 15 LAIMĪGIE, KAS SAŅEMS PĀRSTEIGUMA BALVAS NO DROSSINTERNETS.LV