Datums: 24.10.2019 Lapu balle un rudens tirdziņš


Rudens virpulī…

Laiks jau labu laiku kā ieritējis rudenī. To jūt arī apkārtnē, dabā – koku lapu krāsās un vēja smaržā, putnu klaigās, saltajos miglas rītos un vakaros. Tāpēc arī skolā laiks ir tērpties rudens rotā. Kādā piektdienas pēcpusdienā notika rudens tērpu balle.

Tērpi bija ļoti dažādi: lapu krāsainība, kastaņu, zīļu un pīlādžu virtenes, kā arī dažādi aksesuāri, kas paspilgtināja tērpu. Līdz ar to arī nominācijas bija tikpat krāsainas un raibas kā rudens lapas. Par Lapu pavēlnieku kļuva – Raivo Jonas (4.kl.) un Lapu pavēlnieces šogad bija divas – Enija Kalēja (2.kl.) un Sindija Šaršuna (2.kl.).

Kā jau ballīte, tā noslēdzās ar jautrām rotaļām un dejām.

Turpinājums sekoja nākamajā nedēļā ar pašu gatavotu gardumu tirdziņu, kur gardumi pazuda dažos mirkļos kā nesenā reklāmā.

Paldies vecākiem par atbalstu tērpu un gardumu gatavošanā!