Datums: 30.09.2019 Mācību ekskursija projektā "Skolas soma"


 

Skolas_soma_LV100-krasains

Kamēr vēl rudens lutina ar sauli un siltumu, devāmies noskaidrot kā top maizīte pēc sentēvu metodēm uz maizes ceptuvi „Ievlejas” Sakā. Tur mūs sagaidīja saimniece Agita. Saimnieces Agitas rudzu saldskābmaize top pēc vecmāmiņas receptes - raudzēta ar dabīgo ieraugu, cepta ar malku kurinātā klona krāsnī. Iesākumā noskaidrojām, ka, lai izceptu maizīti vajadzīgas ne tikai materiālas lietas, bet arī tas, ko par naudu nevar nopirkt. „Maizīti cepot nedrīkst rāties, dusmoties, bet galvenais ir jābūt mīlestībai...un vai Jums līdzi ir mīlestība?” jautāja mājas saimniece.

Tālāk tikām iepazīstināti ar graudaugiem, skolēni vairāk uzzināja par rudzu audzēšanu un izmantošanu uzturā.  Vērojām, ar ko atšķiras nobriedusi vārpa no nenobriedušas vārpas. Pārrunājām, cik svarīgi uzturā lietot dažādus graudaugu izstrādājumus, kāda nozīme ir rudzu maizei. Apskatījām un izmēģinājām dažādus darba rīkus, kurus izmanto maizītes cepšanā.  

Bet mēs ne tikai vērojām maizes tapšanas procesu, bet arī tajā iesaistījāmies un veidojām savu kukulīti, kuru varējām pēc tam ņemt līdzi vešanai. Izcepto maizīti turpat varējām arī nogaršot, kopā ar siltu piparmētru tēju. Kamēr kukulīši krāsnī, gājām rotaļās un spēlējām spēles kopā ar ceptuves Circenīti.

Noslēgumā saimniece katram pasniedza viņa paša pagatavoto kukulīti. Bērni siltos un smaržīgos kukulīšus saņēma ar īpašu lepnumu un mīļumu. Skolēni sajuta Latvijas rudzu maizes īsteno spēku un patiesi saprata, ka latvietim maize ir vairāk nekā ēdiens. 

Ekskursija notika projekta „Latvijas skolas soma” ietvaros.

Evita Ločmele, direktora vietniece audzināšanas darbā