Datums: 26.01.2019 Mācies un iegūsti velosipēda vadītāja tiesības savā skolā!


Sākot ar 2018./ 2019. mācību gadu Ceļu satiksmes drošības direkcija skolām piedāvā iespēju - velosipēda vadītāja eksāmenu kārtot skolās pedagogu vadībā.

Arī mūsu skola izmantoja šo iespēju un pieteicās projektam, lai uzlabotu skolēnu zināšanas par satiksmes noteikumu ievērošanu, par drošību uz ceļa un, protams, iegūtu velosipēda vadītāja apliecību.

Norisinājās aktīvs mācību darbs gan skolā, gan arī mājās. CSDD Liepājas nodaļa mūsu skolai arī uzdāvināja mācību un metodisko līdzekli projekta ietvaros. Vēlam visiem 4., 5. un 6. klases skolēniem eksāmenā!

 

Velovadītāju apliecības iegūtas!

Gan decembris, gan janvāris  4.-6. klašu skolēniem aizritēja apgūstot ceļu satiksmes noteikumus, lai varētu iegūt velo vadītāja tiesības. Skolēni trenējās gan skolā, gan mājās. Eksāmena kārtošana noritēja skolā - virtuāli. Eksāmenu veiksmīgi nokārtoja visi skolēni. Janvāra beigās ilgi gaidītais brīdis pienāca - jaunās velovadītāju apliecības ir saņemtas. Visiem bija liels gandarījums par paveikto, kā arī iegūta jauna pieredze, kārtojot pirmo nopietno pārbaudījumu, apgūti arī ceļu satiksmes noteikumi, kas dod iespēju  droši piedalīties ceļa satiksmē.