Datums: 01.08.2022 No Pasaules čempionāta atgriežas ar godalgotām vietām!


Aizvadītajā nedēļas nogalē, 30. un 31. jūlijā, uz Polijas pilsētu Veličku (Wieliczka) devās vairāki mūsu novada novusa spēlētāji, lai startētu 2022. gada Pasaules čempionātā novusā (3. posmā)! Kopumā novadu pārstāvēja 9 sportisti, kuri startēja gan individuālajās sacensībās, gan dubultspēlēs.
Pirmajā dienā tika aizvadīti mači individuālajās sacensībās. Sieviešu konkurencē no 14 dalībniecēm augsto 2. vietu izdevās izcīnīt Santai Samantai Kuzminai (Durbe)! Savukārt, vīriešu konkurencē no pavisam 49 dalībniekiem mūsu novada sportisti izcīnīja sekojošās vietas:
Artūrs Laugalis (Rucava) 2. vieta
Pēteris Svars (Priekule) 10. vieta
Uģis Fausts (Aizpute) 22. vieta
Zigurds Liparts (Durbe) 24. vieta
Arturs Kuzmins (Durbe) 26. vieta
Gundars Zūns (Grobiņa) 30. vieta
Emīls Šeflers (Priekule) 32. vieta
Viktors Kuzmins (Durbe) 39. vieta
Sacensību otrajā dienā par vietām cīnījās pāri dubultspēlēs, kur godalgoto 1. vietu izdevās izcīnīt Artūram Laugalim, spēlējot pārī ar liepājnieku Aleksandru Subaču!
Sveicam visus sportistus ar augstajiem sasniegumiem!
Foto: Sporta klubs Durbe