Datums: 22.03.2019 Skolēni apgūst jaunas prasmes ķīmijā


Rudes sākumskolas skolēni 5. martā  devās uz Nīcas vidusskolu, lai piedalītos karjeras pasākumā, kurā skolēnus izglītoja pasniedzējas no SIA Aspired. Šie pasākumi ilgst vairākas stundas vai visu dienu, un tie ļauj skolēniem piedalīties eksperimentos un praktiskajās nodarbībās ķīmijā, fizikā, mehānikā, programmēšanā un citos mācību priekšmetos. Šoreiz nodarbību ietvaros skolēni iepazinās ar ķīmiķa profesiju.

Praktisko nodarbību laikā skolēniem bija iespēja pašiem iejusties ķīmiķa lomā. Nodarbības laikā tika lietoti ķīmiķa profesijai raksturīgi darba instrumenti - cimdi, cepures un dažādas mērierīces.  Noslēguma daļā skolēni izvērtēja savu darbu un uzdeva sev interesējošus jautājumus.

Paldies Nīcas novada karjeras konsultantei par radīto iespēju piedalīties pasākumā!


Jaunie ķīmiķi