Datums: 21.07.2022 Sporta piekritēji tiekas Dunikas sporta dienā


Dunikas pagasta Sikšņos 16. jūlijā notika sporta diena, kura šogad pulcēja vairāk nekā 100 fizisko aktivitāšu cienītājus. Dalībniekiem bija iespēja piedalīties vairākās sportiskās aktivitātēs – riteņbraukšanā, daudzcīņā ar astoņiem uzdevumiem, basketbola soda metienos, strītbolā, pludmales volejbolā, “Ķekatu sprintā”, tālmetienu konkursā un virves vilkšanā. Sacensību rezultāti sekojoši.

Riteņbraukšanā sacentās 27 dalībnieki.  Bērniem līdz 6 gadu vecumam uzvarēja Keita Kūma un Jānis Vajevskis,  no 7 – 12 gadu vecumam labākie bija Daniela Šokolaite un Roberts Alksnis, bet 13+ vecuma grupā – Samanta Kalēja un Valters Blumbergs.

Daudzcīņā dalībnieku skaits – 102 iesniegtas dalībnieku kartiņas. Šogad labākos rezultātus vecumā līdz 6 gadiem uzrādīja Evelīna Kalna un Arturs Dejus;  7 -12 gadu vecuma grupā labākie bija Daniela Šokolaite un Roberts Alksnis, bet 13 + vecuma grupā šogad uzvarēja Helēna Tiškus un Nils Klucis.

 Basketbola soda metieni pulcēja ļoti kuplu dalībnieku skaitu – meitenēm 17 dalībnieces, bet zēniem 31 dalībnieks. Pēc sīvām cīņām un vairākām kārtām dāmu konkurencē labākās trīs – Helēna Tiškus, Sanija Marta Mihailova un Linda Zvirbule, bet  kungiem – Jānis Jaunzems, Miks Klucis un Mareks Malakausks. 

Gandrīz tikpat liels dalībnieku skaits pieteicās arī tālmetienu konkursā. Šogad tajos veiksmīgākie un precīzākie – Gatis Skara un Rēzija Kalēja.

“Ķekatu sprintā” arī šogad kā allaž diezgan kupls dalībnieku skaits -  16. Visātrākie izrādījās  Mārtiņš Ozoliņš un Rēzija Kalēja, aiz sevis 2.vietā atstājot Rodrigo Ģēģeri un Hannu Solovjovu, bet 3.vietā – Jānis Ģēģeris un Nikola Paula Stase.

Strītbola laukumā par medaļām cīnījās sešas komandas. Šogad labākie “Mēs pret jums” ( Jānis Jaunzems, Jānis Ģēģeris, Rodrigo Ģēģeris un Kaspars Brīvkalns), 2.vietā “Vietējie” ( Arturs Malakausks, Āris Šokolaitis, Mārtiņš Freimanis un Mārtiņš Vecbaštiks), 3.vietā “Nezinu” ( Nils Klucis, Miks Klucis, Matīss Tiļugs).

Arī pludmales volejbolā piedalījās sešas komandas. 1.vietā “Līnija” ( Baiba Kluce, Nils Klucis, Miks Klucis), 2.vietā “Knausis” ( Mārtiņš Ozoliņš, Māris Sīklis, Mārtiņš Burģelis), 3.vietā “Dzelmes” ( Vaclovs Lieķis, Kārlis Tiškus, Dins Reinis).

Sporta dienas aktivitātes noslēdzās ar virves vilkšanu, kurā stiprākie izrādījās “Pienenes” ( Nikola Paula Stase, Baiba Kluce, Samanta Kalēja, Liene Šokolaite)  un “Pa vienam” ( Mārtiņš Ozoliņš, Arturs Malakausks, Āris Šokolaitis, Nils Klucis).

Visas dienas garumā mazākie sporta dienas dalībnieki varēja izlēkāties piepūšamajā atrakcijā. Par gardumu un našķu tirgošanu – paldies Signei!

Dunikas sporta pasākumu organizators V.Malakausks