Rudes sākumskolas pedagogi

Skolas direktore Inguna Lībeka

Skolas direktore no 2006.gada, latviešu valodas un literatūras skolotāja ar 33 gadu pieredzi. Rudes pamatskolas un Nīcas vidusskolas absolvente. Uzskatu, ka mūsu valodas bagātība slēpjas literatūrā.

Rudes sākumskola ir skola, kurā ģimeniskā, bērniem labvēlīgā atmosfērā tiek nodrošināta kvalitatīva izglītība un sekmēta ikviena skolēna izaugsme atbilstoši viņa spējām.

Izglītības psiholoģe Zanda Jančauska

Lepojos, ka strādāju Nīcas novada Rudes sākumskolā, kur skolotāji strādā ar individuālu pieeju skolēniem. Patīk, ka manā darbā katra diena ir savādāka un uz darbu varu iet ar prieku. Gandarījumu dod darbs ar bērniem, kur katrā bērnā vispirms saskatu labo. Savstarpēju uzticēšanos un drošības sajūtas veidošanu uzskatu par svarīgāko labai sadarbībai ar psihologu.

Rakstnieka Frederika Duglasa vārdi:

,,Ir vieglāk izaudzināt stiprus bērnus, nekā salabot salauztus pieaugušos”.

Skolotāji

Jana Boze

Skolā laiks jāizlieto dziļākai izpratnei, jāiemācās domāt,izprast,  nevis atminēt.

Jolanta Čaure

Esmu 1. klases audzinātāja, 1. klasei mācu matemātiku, latviešu valodu, mājturību un tehnoloģijas, sociālās zinības un ētiku, kā arī 5. – 6. klasei māca sociālās zinības, mājturību un tehnoloģijas. Vadu kulinārijas pulciņu.

Ne visi bērni ir radīti dzīvei lielā pūlī, lielās skolās. Rudes sākumskola ir mazs, ģimenisks kolektīvs, kurā ikviens skolēns tiek pamanīts un pieņemts. Kolektīvs, kurā ikkatram skolēnam tiek sniegta tas atbalsts, kurš nepieciešams izglītības programmas apguvei.

Evita Ločmele

Rudes sākumskola ir “mana” skola, ne tikai tāpēc, ka ir mana pirmā darba vieta, bet arī pirmā skola, kurā esmu pati mācījusies. Sirdī ļoti mīļa un tuva!

Esmu sākumskolas un dabaszinību skolotāja, kā arī vadu mazpulkus, tāpēc bērni un daba mani īpaši uzrunā. Vēlos citēt Marijas Montesori citātu pie kura ikdienā pieturos “ Bērns ir kā taurenis vējā. Daži spēj lidot augstāk kā citi, bet katrs no viņiem lido tik labi, cik spēj. Kāpēc salīdzināt citu ar citu? Katrs ir atšķirīgs? Katrs ir īpašs! Katrs ir skaists!”

Mans hobijs pašreiz ir mana māja, mans dārzs, ziedi, bērni un dzīvnieki.

Mans dzīves moto: Katra diena – tā ir īpaša Dieva dāvana, neizniekosim to!

Sandra Rāte

Esmu sākumskolas, datorikas, informātikas un angļu valodas skolotāja. Rudes skolā strādāju jau 40 gadus un esmu bijusi audzinātāja deviņām sākumskolas klasēm. Vismaz seši mani bijušie skolēni ir pedagogi. Trīs no viņiem ir mani kolēģi Rudes skolā. Ir iegūts maģistra grāds pedagoģijā. Patīk ceļot, lasīt grāmatas, brīvo laiku pavadu ar savu ģimeni. Iedvesmu un enerģiju smeļos no bērniem,ceļojumos, dabā, kalnos, pie jūras. Interesē tehnoloģiju jaunumi.

Inese Rozentāle

Darbs ar bērniem ļauj nenovecot un uzskatu, ka skolotāja profesija ir misija. Man patīk strādāt mazā skolā, kur katram bērnam var veltīt vairāk laika un uzmanību. Brīvajā laikā patīk cept kūkas un citus saldumus un cienāt ar tiem ģimeni un draugus.

Dagnija Pele-Putniņa

Rudes pirmsskolas grupā strādā no 2006.gada. Viņas atbildībā vecāki nodod pašus mazākos 3 un 4 gadus vecos bērniņus, kuriem Dagnija ļoti labi palīdz pārvarēt pirmos šķiršanās brīžus, dod drošības sajūtu un apvelta ikvienu mazuli ar mīļu smaidu.

TU NEKAD NEVARI ZINĀT, KAD TAVS ZAUDĒJUMS IR TAVS IEGUVUMS

Agnese Sīkle

Par pirmsskolas skolotāju strādā no 2009. gada nogales.Ar lielu atbildības sajūtu strādā ar 5 un 6 gadus veciem bērniem, sagatavojot turpmākām skolas gaitām: mācot apgūt lasītparsmi, rakstītprasmi, kā arī izprast skaitļu pasauli. Vada arī tautiskās dejas gan pirmsskolā, gan sākumskolā un no 2018. gada septembra vada arī savu Montesori kabinetu.

Man ir tikai divi noteikumi: dari visu, ko vari un pēc iespējas labāk. Tas ir vienīgais veids, kā būt apmierinātam ar paveikto.

Laura Bernota

Mācoties vidusskolā sapratu,ka vēlēšos savu nākotni saistīt ar bērniem. Tā arī sapratu,ka nākotnes profesija ir izvēlēta. Tāpēc uzskatu,ka profesiju vajag izvēlēties pēc sirds aicinājuma, jo tad visu darīsi ar prieku un nemaz neliksies, ka dodies uz darbu! Skolotāja profesija drīzāk ir dzīvesveids,kurā tiek iesaistīta visa ģimene. Katrs bērns ir jāpieņem tāds kāds viņš ir un jāiemāca, ka nepareizu atbilžu nav, jo katram ir savs viedoklis! :)